• 03 PAŪ 18

Przetarg na dzierżawę części nieruchomości gruntowej

Goleniów, dnia 02 października 2018 rok

OGŁOSZENIE O PRZETARGU PISEMNYM

Prezes Szpitalnego Centrum Medycznego w Goleniowie sp. z. o.o. ogłasza
    przetarg pisemny (nr sprawy SCM/1/2018/GS)
    na dzierżawę części nieruchomości gruntowej niezabudowanej położonej w Goleniowie
    tj. części działki o nr 214/2 obręb 3 Goleniów o powierzchni 372 m2 z przeznaczeniem na prowadzenie działalności gospodarczej

1. Regulamin przetargu można pobrać ze strony internetowej Spółki,
    2. W przetargu mogą brać udział Oferenci spełniający warunki określone w Regulaminie przetargu.
    3. Termin składania ofert upływa z dniem 19 października 2018 roku o godzinie 9.00 (ofertę w zapieczętowanej i oznaczonej kopercie należy złożyć w sekretariacie Spółki lub przesłać na adres Spółki).
    4. Otwarcie ofert odbędzie się w dniu 19 października 2018 roku o godzinie 9.30 w siedzibie Spółki przy ul. Nowogardzkiej 2 w Goleniowie w budynku administracyjnym w Sali konferencyjnej. W przypadku zaistnienia przyczyny określonej w Regulaminie przetargu upoważniającej Spółkę do przeprowadzenia negocjacji, odbędą się one w dniu 15 października 2018 roku o godzinie 10.00 w siedzibie Spółki w budynku administracyjnym w Sali konferencyjnej.
    5. Informacji dotyczących organizacji przetargu udziela: mgr inż. Małgorzata Radoń telefon: 914664304.
    6. Cena regulaminu wynosi 10,00 zł.
    7. Bez podania przyczyny Organizator przetargu może odwołać przetarg lub unieważnić go na każdym etapie.t medyczny w ramach rozdziału środków zebranych podczas 25. Finału WOŚP, któremu przyświecało hasło

SZPITALNE CENTRUM MEDYCZNE W GOLENIOWIE
    Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością