Zapraszamy pacjentów na badania prowadzone w naszej pracowni RTG i TK. Goleniów to miasto, które posiada jedną z najnowocześniejszych w powiecie aparatur, pozwalającą na niezwykle dokładne wykonanie badania, jakim jest tomografia komputerowa. Goleniów położony jest w pobliżu takich miast, jak Szczecin oraz Kamień Pomorski, dlatego w razie potrzeby zapraszamy także pacjentów z pobliskich miejscowości, gwarantując wysoki standard badania oraz doskonały komfort pacjenta.

Jak wygląda badanie? Tomografia Komputerowa Goleniów

Tomografia komputerowa w Goleniowie wykonywana jest za pomocą nowoczesnego sprzętu – tomografu komputerowego. Pozwala on na uzyskanie doskonałego obrazu narządów wewnętrznych pacjenta. Sama technika polega na prześwietlaniu ciała promieniowaniem, które wykorzystywane jest również w badaniach RTG. Pacjent zostaje umieszczony w tomografie w pozycji leżącej, a specjalna lampa rentgenowska zamocowana wraz z detektorami na obręczy urządzenia pozwala na uzyskanie dokładnego, cyfrowego obrazu badanego narządu. Badanie jest całkowicie bezbolesne.

Tomografia komputerowa Goleniów – terminy

Prosimy o bezpośredni kontakt z placówką w celu zapisania się na TK w Goleniowie. Terminy mogą zmieniać się w zależności od zapotrzebowania pacjentów na badania w danym okresie, dlatego o szczegółach poinformujemy pacjenta indywidualnie. Rejestrując się na badanie pacjent otrzyma szczegółowe zalecenia oraz informacje, jak należy przygotować się do badania tomografem komputerowym.

Skip to content