• Poradnia ortopedyczno-urazowa

  Poradnia ortopedyczno-urazowa zajmuje się rozpoznawaniem oraz leczeniem wad narządów ruchu – zarówno wrodzonych, jak i nabytych. Zajmuje się również diagnozowaniem oraz leczeniem chorób, a także urazów narządu ruchu, układu więzadłowo-stawowego, stawów i mięśni.

  Twoja poradnia ortopedyczna

  Znajdująca się w goleniowskim szpitalu poradnia ortopedyczna to gwarancja doskonałej opieki medycznej. Mając na uwadze dobro pacjentów dbamy o to, aby poziom świadczonych usług był jak najwyższy. Składają się na to zarówno świetnie wykwalifikowana kadra, jak i nowoczesny sprzęt znajdujący się w placówce. Poradnia ortopedyczna to miejsce, w którym pacjenci mogą skonsultować swoje dolegliwości z naszymi lekarzami oraz mają zapewnioną doskonałą opiekę zdrowotną wraz z kontynuacją wdrożonych terapii. Staramy się wciąż podnosić jakość naszej placówki, a co za tym idzie – dbać o komfort pacjenta.

  Poradnia ortopedyczna – trafne diagnozy i skuteczna pomoc

  Dzięki współpracy ze specjalistami w dziedzinie ortopedii i traumatologii narządu ruchu, możemy oferować naszym Pacjentom profesjonalną pomoc. Duże doświadczenie oraz nieustannie aktualizowana wiedza zatrudnionych medyków to najlepsza gwarancja trafnej diagnozy oraz rzetelnej porady. Poradnia ortopedyczna w Goleniowie pozwoli Pacjentom lepiej zrozumieć istotę swoich dolegliwości, a także przybliży metody walki z nimi. Zatrudnieni przez szpital specjaliści nie tylko przeprowadzą szczegółową diagnozę, ale też ułożą plan leczenia, którego celem jest poprawa jakości życia chorego i przywrócenie sprawności narządu ruchu. Poradnia ortopedyczna udzieli profesjonalnej pomocy zarówno w stanach pourazowych, jaki w chorobach zwyrodnieniowych stawów i kręgosłupa, a także wszystkich innych jednostkach chorobowych, którymi może być dotknięty narząd ruchu.

  Zapisy – poradnia ortopedyczna

  W celu rejestracji na wizytę prosimy o osobiste przybycie lub kontakt telefoniczny z rejestracją ogólną czynną od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 18:00. Wówczas pacjentowi przydzielony zostanie najbliższy termin wizyty oraz uzyska on informację o czasie oczekiwania. Poradnia ortopedyczna przyjmuje pacjentów w ramach kontraktu z NFZ.

  Nie tylko Goleniów – poradnia ortopedyczna

  Mimo iż nasza poradnia ortopedyczna znajduje się w Goleniowie, zapraszamy również pacjentów z okolicznych miast i mniejszych miejscowości. Ze względu na odległe terminy do poradni ortopedycznych w większych miastach, zapraszamy do skorzystania z oferowanych przez Szpital w Goleniowie usług medycznych, zwłaszcza w sytuacjach, w których konieczna jest szybsza konsultacja lekarska pozwalająca na uzyskanie niezbędnej diagnozy oraz niezwłoczne wdrożenie leczenia.

  W ramach kontraktu z NFZ nasza poradnia świadczy bezpłatnie:

  • specjalistyczne konsultacje ortopedyczne
  • diagnostykę i leczenia urazów i zmian zwyrodnieniowych narządu ruchu
  • diagnostykę i leczenia zmian zwyrodnieniowych kręgosłupa
  • diagnostykę i leczenia świeżych obrażeń kostno – stawowych
  • leczenie następstw obrażeń narządu ruchu (zmian zapalnych, zwyrodnień, zespołów bólowych)
  • diagnostykę i leczenie osteoporozy

  Poradnia ortopedyczna w Goleniowie – dlaczego warto nam zaufać?

  W trosce o jakość udzielanych w naszym szpitalu świadczeń zdrowotnych, dokładamy wszelkich starań, by korzystający z oferty placówki w Goleniowie Pacjenci byli usatysfakcjonowani poziomem opieki oraz jej zakresem. Poradnia ortopedyczna w położonym w niewielkiej odległości od Szczecina Goleniowie to kompetentny personel, który doskonale potrafi wczuć się w sytuację Pacjenta, wyjść naprzeciw jego potrzebom i udzielić mu nie tylko profesjonalnej pomocy, ale także niezbędnego na każdym etapie leczenia wsparcia. Zapraszamy wszystkich tych, którzy borykają się z chorobami narządu ruchu, w celu diagnozy, leczenia i rehabilitacji.

  Pobierz oświadczenie

  Zapraszamy do pobrania upoważnienia innej osoby do wglądu w dokumentacje medyczną.

  Pobierz wniosek

  Zapraszamy do pobrania wniosku o udostępnienie dokumentacji medycznej.

  Lekarze przyjmujący w poradni ortopedyczno-urazowej

  • Stanisław Dawcewicz
  • Arkadiusz Stefaniak
  • Artur Dzieżyc
  • Sylwester Szewczyk

  Rejestracja: zapisy prowadzone są codziennie od godz. 8.00 do 18.00 w rejestracji ogólnej. Termin ustalić można osobiście lub telefonicznie. W ustalonym dniu wizyty przed udaniem się do gabinetu lekarza należy zgłosić się do rejestracji ogólnej w celu potwierdzenia rejestracji do lekarza.

  Telefon do rejestracji centralnej: 91 466 43 64 lub 91 466 43 01 po usłyszeniu drzewka zapowiedzi prosimy wcisnąć „3”

  Telefon do odwołania wizyty: 512 532 504

  Gabinet lekarski: tel. 91 466 43 61

Skip to content