Istnieje wiele badań, na które w licznych placówkach zapisy są bardzo długie. Jednym z nich jest tomografia komputerowa. Szczecin oraz inne większe miasta, w których znajdują się placówki wykonujące TK mogą mieć problem z odległymi terminami badań. Dlatego serdecznie zapraszamy pacjentów do naszej pracowni RTG i TK mieszczącej się w Goleniowie. Jest to jedna z najnowocześniejszych tego typu placówek, znajdujących się na terenie powiatu goleniowskiego, dzięki czemu jesteśmy w stanie zagwarantować duży komfort pacjenta, a także świetną jakość otrzymanych wyników. Tomografia komputerowa to bezbolesne badanie, które pozwala zdiagnozować liczne choroby narządów wewnętrznych.

Tomografia komputerowa w Szczecinie – po co czekać?

Wielu pacjentów, których stan wymaga przeprowadzenia wnikliwych, obrazowych badań diagnostycznych, otrzymuje skierowanie na tomografię komputerową. Rejestracja jednak nie zawsze jest łatwa. TK w Szczecinie to często wiele miesięcy oczekiwania, a odległy termin to coś, co nie wszyscy są w stanie akceptować. Alternatywą jest wykonanie badania poza miastem, w oddalonym od Szczecina o ok. 35 km Goleniowie. Placówka cieszy się dużym uznaniem wśród zadowolonych Klientów, którzy chwalą profesjonalizm zatrudnionego personelu oraz wysoką jakość posiadanego przez szpital sprzętu.

W jaki sposób zarejestrować się na badanie? TK Szczecin

Zapisy na badanie, jakim jest tomografia komputerowa przyjmujemy w naszej placówce, dlatego prosimy o bezpośredni kontakt. Niezbędne będą podstawowe dane pacjenta oraz skierowanie na TK. Szczecin, Kamień Pomorski i inne pobliskie miejscowości mogą liczyć na naszą pomoc oraz wolne terminy. Rejestrując się na badanie pacjent otrzymuje niezbędne informacje oraz zalecenia, które pozwolą mu jak najlepiej przygotować się na tomografię.

Tomografia komputerowa w Szczecinie – terminy

Wszystkim Pacjentom, którzy zdążyli już się zorientować, jak długo trzeba czekać, by wykonać badanie tomografii komputerowej w Szczecinie, z pewnością nie odpowiada tak odległy termin. Serdecznie zapraszamy więc do kontaktu z naszym personelem, który podczas rozmowy udzieli wyczerpujących odpowiedzi na Państwa pytania i poinformuje o dostępnych terminach. Możemy zapewnić, iż oczekiwanie nie będzie długie. TK w Szczecinie nie zawsze przeprowadzane jest na tak zaawansowanym technologicznie urządzeniu, jak w naszym szpitalu. Gwarantujemy wysoką jakość uzyskanego obrazu oraz komfort w trakcie badania.

Jak przebiega tomografia komputerowa?

Tomografia komputerowa oparta jest na technice, która pozwala zbadać narządy ludzkiego ciała poprzez uwidocznienie ich w postaci cyfrowego obrazu. Urządzenie wykonujące badanie to tomograf komputerowy. Pacjent kładzie się na specjalnym łóżku, które wsuwa go pod kopułę, na której znajduje się obręcz wyposażona m. in. w lampę rentgenowską. Zarówno tomografia komputerowa w Szczecinie, jak i w innych miastach nie wiąże się z bólem, a pacjent przez cały czas pozostaje pod opieką wykwalifikowanego personelu medycznego. W niektórych przypadkach, m.in. podczas badania jamy brzusznej lub narządów miednicy mniejszej konieczne jest podanie środka kontrastowego, który umożliwia otrzymanie dokładniejszego wyniku.

 

Skip to content