• 10 KWI 21
    Program „ZACHOWAJ RÓWNOWAGĘ”.

Szpitalne Centrum Medyczne w Goleniowie Sp. z o. o. wygrało konkurs ogłoszony przez Ministra Zdrowia na udział w programie „ZACHOWAJ RÓWNOWAGĘ”. Patronem programu jest Instytut Żywności i Żywienia oraz m.in. Centrum Zdrowia Dziecka. Tematem projektu jest „Wdrożenie zasad prawidłowego żywienia wśród kobiet w ciąży i matek karmiących i poszerzenie wiedzy o roli aktywności fizycznej dla zachowania zdrowia”.

Zapraszamy przyszłe mamy na edukację, każda pacjentka otrzyma broszury informacyjne oraz kompleksową poradę żywieniową.