• 16 MAR 20

CZASOWE ZAWIESZENIE UDZIELANIA ŚWIADCZEŃ

Na podstawie Zarządzenie Nr 29/2020 Prezesa Zarządu Szpitalnego Centrum Medycznego w Goleniowie sp. z o.o. z dnia 16 marca 2020 roku

w związku z komunikatami NFZ dla świadczeniodawców w sprawie zasad udzielania świadczeń opieki zdrowotnej, informuję że:

OBOWIĄZUJE CZASOWE ZAWIESZENIE UDZIELANIA ŚWIADCZEŃ W ZAKRESIE:

• planowanych pobytów w szpitalu w celu: przeprowadzenia diagnostyki, zabiegów leczniczych i  operacyjnych,
    • prowadzenia rehabilitacji leczniczej,
    • ambulatoryjnej opieki specjalistycznej w zakresie:
      • poradni ortopedycznej
      • poradni gastroenterologicznej
      • poradni pediatrycznej
      • poradni neonatologicznej,
      • poradni ginekologiczno – położniczej dla pacjentek ginekologicznych
    • badań laboratoryjnych dla pacjentów prywatnych i podmiotów zewnętrznych
    • badań diagnostycznych takich jak: RTG,  tomografia komputerowa, gastroskopia, kolonoskopia, USG oraz badań profilaktycznych i przeprowadzania szczepień.

PORAD W WYŻEJ WYMIENIONYM ZAKRESIE UDZIELAMY W SYTUACJACH NAGŁYCH

UDZIELAMY ŚWIADCZEŃ W ZAKRESIE :

• Poradni chirurgicznej
    • Poradni ginekologiczno – położniczej – dla kobiet w ciąży.
    • Podstawowa Opieka Zdrowotna w postaci teleporad w zakresach lekarza POZ, pielęgniarki POZ i położnej POZ.
    • W ramach teleporady można też wystawić np. e-receptę, zwolnienie lekarskie, zlecenie elektroniczne na wyroby medyczne, przekazując pacjentowi numer, którym pacjent posłuży się podczas jego realizacji.

Zarządzenie Nr 29/2020 Prezesa Zarządu Szpitalnego Centrum Medycznego w Goleniowie sp. z o.o. z dnia 16 marca 2020 roku