• 15 PAŪ 13
    Biała sobota- USG jamy brzusznej wraz z konsultacją specjalistyczną

Szpitalne Centrum Medyczne w Goleniowie Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością informuję, iż w dniu 26 października 2013 organizuje „białą sobotę” –badania USG jamy brzusznej oraz konsultacje specjalistyczne lekarzy chirurgii ogólnej.

Pacjenci mogą zgłaszać się w dniu 26 października 2013 roku od godziny 10:00 do pracowni ultrasonograficznej mieszczącej się na parterze budynku głównego szpitala. Osoby zainteresowane badaniem powinny przyjść na czczo, z pełnym pęcherzem moczowym. Wskazane byłoby zabranie ze sobą posiadanej dokumentacji medycznej. Jednocześnie informujemy, iż nie jest wymagane skierowanie od lekarza na badanie USG, a jedynie dowód osobisty wskazujący na stałe zameldowanie.

Zapraszamy!!!