Szpital w Goleniowie, to placówka, w której w ramach NFZ przyjmuje także ortopeda. W trosce o najwyższy poziom świadczonych usług dbamy o to, aby nasi lekarze byli wysoko wykwalifikowanymi specjalistami. Jeśli więc interesuje Cię dobry ortopeda, który poprowadzi Twoją terapię lub z którym będziesz mógł skonsultować dolegliwości, koniecznie zgłoś się do naszej poradni ortopedyczno-urazowej. W zakres jej świadczeń wchodzi m. in. rozpoznawanie i leczenie wrodzonych oraz nabytych wad narządów ruchu, urazów narządów ruchu, a także szeroka diagnostyka.

Twoje zdrowie jest w dobrych rękach – ortopeda Szczecin

Nasza poradnia znajduje się w Goleniowie, jednak z chęcią przyjmujemy także pacjentów z innych miast, którym potrzebny jest dobry ortopeda. Szczecin i okoliczne miejscowości to przykładowe lokalizacje, których mieszkańcy mogą liczyć na pomoc naszej poradni. Ortopedzi w Szczecinie na NFZ często mają odległe terminy zapisów, dlatego udanie się do poradni przy szpitalu w Goleniowie może być dobrym rozwiązaniem, zwłaszcza w sytuacjach wymagających szybszej interwencji lekarza.

Jak długi jest czas oczekiwania na wizytę?

Czas oczekiwania zależny jest od zapotrzebowania na wizyty pacjentów w danym okresie. Terminy są jednak zdecydowanie krótsze, niż u ortopedy w Szczecinie na NFZ. Aby dowiedzieć się więcej na temat zapisów na najbliższą wizytę do specjalisty, jakim jest ortopeda, prosimy o osobisty lub telefoniczny kontakt z rejestracją ogólną, która jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00.