Poradnia realizuje usługi medyczne z zakresu chirurgii ogólnej, w tym prowadzi diagnostykę i leczenie bólów brzucha, chorób przełyku, żołądka i dwunastnicy, schorzeń pęcherzyka żółciowego, przewodu żółciowego, chorób jelita grubego, trzustki i innych chorób układu pokarmowego. Diagnozuje i leczy zmiany skórne (tłuszczaki, kaszaki, znamiona barwnikowe), choroby paznokci (paznokieć wrastający, deformacje płytki paznokciowej), urazy, oparzenia, odmrożenia nie wymagające leczenia szpitalnego, zakażenia skóry.
Do poradni kierowani są również pacjenci ze zmianami naczyniowymi, żylakami kończyn dolnych, żylakami odbytu, owrzodzeniami i innymi zmianami troficznymi. W poradni są usuwane drobne zmiany skórne, zaopatrywane rany i zmiany tkanek miękkich, urazy tkanek miękkich, schorzeń paznokci, pobierane wycinki do badania histopatologicznego, wykonywane są specjalistyczne zmiany opatrunków.
Kontakt
Rejestracja: zapisy prowadzone są codziennie od godz. 08.00 do 18.00 w rejestracji ogólnej. Termin ustalić można osobiście lub telefonicznie. W ustalonym dniu wizyty przed udaniem się do gabinetu lekarza należy zgłosić się do rejestracji ogólnej w celu potwierdzenia rejestracji do lekarza.
Telefon do rejestracji centralnej: 91 466 43 64 lub 91 466 43 01 po usłyszeniu drzewka zapowiedzi prosimy wcisnąć „3”
Telefon do odwołania wizyty: 512 532 504
Gabinet lekarski: tel. 573 808 361
Informacje dla pacjentów
Lekarze
- Przemysław Czyżyk
- Krzysztof Garda
- Marcin Wardal
Pielęgniarka w poradni chirurgicznej: Dorota Piszczek, Stanisława Sobura
