• Godziny pracy punkt poboru wymazów

Od dnia 17 stycznia 2022 roku do dnia 31 stycznia 2022 punkt poboru wymazów w Szpitalnym Centrum Medycznym w Goleniowie sp. z o.o. działać będzie od poniedziałku do piątku od godz. 08:00 do godz. 20:00, w sobotę i niedzielę oraz dni świąteczne od godz. 09:00 do godz. 19:00.

• Godziny pracy punkt poboru wymazów

Od dnia 04 stycznia 2022 roku do dnia 16 stycznia 2022 punkt poboru wymazów w Szpitalnym Centrum Medycznym w Goleniowie sp. z o.o. działać będzie od poniedziałku do piątku od godz. 08:00 do godz. 20:00, w sobotę i niedzielę oraz dni świąteczne od godz. 09:00 do godz. 19:00.

• Zewnętrzna Ocena Laboratorium Diagnostycznego SCM w 2021 roku

Szpitalne Centrum Medyczne w Goleniowie sp. z o.o. informuje, iż Nasze Laboratorium Diagnostyczne brało udział w Ogólnopolskim Programie Zewnętrznej Oceny w zakresie chemii klinicznej w ramach miedzylaboratoryjnej oceny jakości badań w 2021 roku i uzyskało zgodnie z przyjętymi kryteriami jakościowymi pozytywną ocenę roczną dla wytypowanych analityków chemicznych. Gratulujemy!!!

• SZCZEPIENIE DZIECI na COVID-19

Szpitalne Centrum Medyczne w Goleniowie sp. z o.o. informuje, iż od dnia 22 grudnia 2021 roku rozpoczęły się szczepienia dzieci na Covid-19. Na szczepienie należy się umówić telefonicznie pod numerem telefonu: 609007844.

• Jest taki dzień

Zapraszamy do obejrzenia i posłuchania…

• Funkcjonowanie Szpitalnego Centrum Medyczne w Goleniowie sp. z o.o. w dniu 12 listopada 2021

Szpitalne Centrum Medyczne w Goleniowie sp. z o.o. informuje, iż na podstawie Zarządzenia nr 2/2021 z dnia 11 stycznia 2021 roku w dniu 12 listopada 2021 roku Szpital będzie działał w systemie dyżurowym.   Laboratorium w dniu 12.11.2021 roku będzie pracowało od 7.30 do 19.00.   Podstawowa opieka zdrowotna będzie czynna bez zmian.

• Zakaz odwiedzin w Zakładzie Opiekuńczo Leczniczym

Informujemy że, ze względu na sytuację epidemiologiczną wstrzymujemy wizyty w Zakładzie Opiekuńczo Leczniczym Szpitalnego Centrum Medycznego w Goleniowie  sp. z o. o. do odwołania oraz przypominamy o obowiązującym zakazie odwiedzin w oddziałach szpitalnych.

• Pogrzeb Dzieci Utraconych

Oddział Położniczo-Ginekologiczny Szpitalnego Centrum Medycznego w Goleniowie sp. z o. o. we współpracy z Gminą Goleniów oraz Fundacją Donum Vitae zaprasza do udziału w pierwszym na tym terenie pogrzebie Dzieci Utraconych, który odbędzie się dnia 29 października 2021 (o godz. 10:00 Msza św. w parafii pw. Św. Jerzego przy ul. Andersa 6, o godz. 11:30

• Bezpłatne badania mammograficzne

ZACHODNIOPOMORSKI ODDZIAŁ WOJEWÓDZKI NFZ  zaprasza na bezpłatne badania mammograficzne.   Poniżej wykaz postojów mammobusów w naszym powiecie w listopadzie:   06.11, Nowogard, ul. Woj. Polskiego 6, przy sali gimnast., godz. 14-16, Largo, tel. 61 222 37 00 08.11, Goleniów, ul. Wolińska 11, przy Kauflandzie, godz. 9-17, Geneva Trust, tel. 58 767 34 44 09.11, Nowogard,

• Badania Przesiewowe Noworodków w kierunku SMA – Rdzeniowego zaniku mięśni

W Szpitalnym Centrum Medycznym w Goleniowie sp. z o.o. wykonywane są badania przesiewowe noworodków mające na celu wczesne wykrycie dzieci obciążonych SMA- Rdzeniowym zanikiem mięśni. Tylko wczesna identyfikacja chorego dziecka i szybkie rozpoczęcie leczenia pozwala zapobiec wystąpieniu nieodwracalnych powikłań oraz poprawić jakość życia dziecka. SMA jest ciężką , wrodzoną chorobą, która objawia się postępującym osłabieniem

• Profilaktyka 40 PLUS

Szanowni Państwo, zapraszamy do zapoznania się z programem “Profilaktyka 40+” wszystkie ważne informacje znajdziecie Państwo w linku poniżej. Informacje o programie „Profilaktyka 40 PLUS”

• PUNKTY SZCZEPIEŃ POPULACYJNYCH

Szpitalne Centrum Medyczne w Goleniowie sp. z o.o. informuje, iż od dnia 02 sierpnia 2021 roku ze względu na małe zainteresowanie szczepieniami populacyjnymi zamykamy punkt szczepień w Centrum Aktywności Lokalnej w Goleniowie. Osoby zainteresowane szczepieniem będą mogły zapisać poprzez: – rejestrację telefoniczną: 609007844 (od godziny 08:00 do godziny 15:00 od poniedziałku do piątku) – infolinia,

• Profilaktyka 40+

Szanowni Państwo, Zapraszamy do zapoznania się z programem „Profilaktyka 40+”. Głównym celem programu jest ocena organizacji i efektywności objęcia świadczeniobiorców od 40 roku życia profilaktyczną diagnostyką w zakresie najczęściej występujących problemów zdrowotnych. Wiecej informacji znajdą Państwo w linkach poniżej.   Jak skorzystać z bezpłatnego pakietu badań Projekt „Profilaktyka 40+”

Zapraszamy na odpłatne badania tomografii komputerowej !!!

Plakat - badania TK-page-001

Certyfikat Akredytacyjny Ministra Zdrowia

logo_2

Certyfikat ISO 9001:2008

9001-PL

rPodstawowa opieka zdrowotna

Dla przyszłych mam

reh462

usgNEW

transnew

Zapraszamy do składania deklaracji – zostań naszym pacjentem.

Nasza Przychodnia to Przychodnia Dla Całej Twojej Rodziny.

Zapewniamy pomoc lekarską i pielęgniarską dla każdego, praktycznie od momentu urodzenia do późnej starości.

Wykwalifikowany, doświadczony personel w ramach świadczeń podstawowej opieki zdrowotnej zapewnia naszym pacjentom pomoc lekarzy i pielęgniarek przez całą dobę. Świadczenia udzielane są zarówno w naszych placówkach jak i w domu pacjenta.