• 27 KWI 18

  Zakup nowego aparatu do znieczulenia ogólnego

  Nadrzędny cel: zdrowie i dobro pacjentów
  Zakup nowego aparatu do znieczulenia ogólnego

  Carestation 620 + B450 firmy GE Healthcare

   

  Szpitalne Centrum Medyczne w Goleniowie sp. z o. o. w celu zapewnienia wysokiej jakości usług i bezpieczeństwa pacjentom, ich rodzinom oraz personelowi medycznemu zakupiło na potrzeby Bloku operacyjnego aparat do znieczulenia wysokiej klasy. Jest to kontynuacja działań, mająca na celu rozwój placówki, dostosowanie funkcjonowania do nowoczesnych standardów.

  Zakup aparatu wprowadza nową jakość na blok operacyjny Szpitala oraz stanowi niezwykle ważne narzędzie w rękach anestezjologów w trosce o bezpieczne i prawidłowe przeprowadzenia zabiegu ratującego ludzkie życie.

  To nie koniec inwestycji w Szpitalnym Centrum Medycznym w Goleniowie sp. z o. o. o których na bieżąco będziemy Państwa informować.

  Aparat do znieczulenia ogólnego Carestation 620 + B450 firmy GE Healthcare zajmującej wiodącą pozycję w zakresie zaawansowanych technologii i wyznaczającej nowe standardy opieki medycznej.
  Carestation 620 + monitor B450 to najnowszej generacji aparat wyposażony w innowacyjne parametry oraz zaawansowane tryby wentylacji.

  • Moduł pomiaru transmisji nerwowo – mięśniowej (NMT) zapewnia ilościowy, automatyczny pomiar odpowiedzi mięśniowej na bodziec.
  • Wskaźnik SPI służy do monitorowania odpowiedzi pacjentów na bodziec chirurgiczny i leki przeciwbólowe w warunkach znieczulenia ogólnego.
  • W przypadku korzystania z parametrów NMT (napięcie mięśniowe) i SPI (niewrażliwość na ból) można uzyskać obraz stanu pacjenta i adekwatności znieczulenia na jednym ekranie odpowiednie zrównoważenie tych parametrów może skrócić czas wybudzenia i ograniczyć negatywny wpływ znieczulenia na pacjentów.

  Aparat gwarantuje bezpieczny, wysoki poziom opieki w trakcie prowadzenia znieczulenia ogólnego i usprawnia codzienną pracę.

Skip to content