• 16 LUT 18

WOŚP wspiera Oddział Dziecięco-Noworodkowy

Oddział Dziecięco- Noworodkowy Szpitalnego Centrum Medycznego w Goleniowie sp. z o.o. w dniu 16 lutego 2018 roku otrzymał w darze od

Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

sprzęt medyczny w ramach rozdziału środków zebranych podczas 25. Finału WOŚP, któremu przyświecało hasło

Dla ratowania życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorom

Oddział Dziecięco – Noworodkowy otrzymał cztery łóżka Taurus Junior wraz z materacami przeciwodleżynowymi Funke Hyper Foam Plus oraz cztery szafki przyłóżkowe Virgo.

Wymieniony sprzęt nie tylko podniesie jakość sprawowanej opieki nad pacjentami, ale zapewni małym pacjentom szpitala wyższy poziom bezpieczeństwa.

Serdecznie dziękujemy za zaangażowanie organizatorów, ich pomysłowość i wrażliwość na drugiego człowieka. Dziękujemy również za hojność i wsparcie wszystkich, którzy wrzucają symboliczne złotówki do puszek.