• 16 CZERWIEC 21

Wizyty w Zakładzie Opiekuńczo Leczniczym

W związku z długotrwałym brakiem wizyt osób bliskich u pacjentów Zakładu Opiekuńczo Leczniczego Szpitalnego Centrum Medycznego w Goleniowie sp. z o. o., zostają one warunkowo wznowione na określonych poniżej zasadach.

Zasady odwiedzin w Zakładzie Opiekuńczo Leczniczym:

• wizyty po godzinie 14.00 – po ustaleniu z Pielęgniarką Zarządzającą,
    • odwiedza tylko 1 osoba, ubrana we własne środki ochrony osobistej (maseczka, fartuch),
    • odwiedziny nie częściej niż 1 raz na 2 tygodnie,
    • czas wizyty do 15 minut,
    • odwiedzający zaszczepiony 2 dawkami lub posiadający ujemny test tzw. kasetkowy ( 24 godziny
      przed wizytą).

Uwaga!
    Osoby nie stosujące prawidłowo środków ochrony osobistej lub przedłużające wizyty, będą wypraszane i nie wpuszczane na kolejne spotkania.