• 08 LIP 14
    Usługi w zakresie rehabilitacji ambulatoryjnej, domowej i dziennego ośrodka rehabilitacji dla mieszkańców Gminy Nowogard.

Od 1 lipca 2014 r. usługi w zakresie rehabilitacji ambulatoryjnej, domowej i dziennego ośrodka rehabilitacji dla mieszkańców Gminy Nowogard świadczy Szpitalne Centrum Medyczne w Goleniowie Sp. z o.o. w gabinecie mieszczącym się w Goleniowie przy ul. Niepodległości 1 (Basen „Fala”). Rejestracja  odbywa się osobiście lub  telefonicznie pod numerem telefonu 91 460 08 49 codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00. do 18.00.

Dodatkowo pragniemy poinformować, iż 30 czerwca 2014 roku odbyło się w Narodowym Funduszu Zdrowia w Szczecinie spotkanie w efekcie którego  ustalono, iż  w najbliższym możliwym terminie Szpitalne Centrum Medyczne w Goleniowie Sp. z o. o. uruchomi gabinet rehabilitacyjny na terenie miasta Nowogard.

W spotkaniu uczestniczyli :

• Dyrektor Zachodniopomorskiego Oddziału NFZ  – Julita Jaśkiewicz
    • Z-ca dyrektora ds. medycznych  Zachodniopomorskiego Oddziału NFZ  – Tomasz Żukowski
    • Starosta Goleniowski– Tomasz Stanisławski
    • Burmistrz Nowogardu – Robert Czapla
    • Prezes SCM w Goleniowie Sp. z o. o. – Elżbieta Kasprzak
    • Przewodniczący Rady Nadzorczej SCM w Goleniowie Sp. z o. o. – Zbigniew Mazur
    • Gabinet rehabilitacji i fizykoterapii w Nowogardzie – Jolanta Bąk
    • Członek  Rady Zachodniopomorskiego Oddziału Narodowego Funduszu Zdrowia – Jerzy Jabłoński.