• 25 LUT 22

Usługi komercyjne w zakresie Konsultacji psychiatrycznej

Szpitalne Centrum Medyczne w Goleniowie sp. z o.o. informuje

iż od miesiąca marca 2022 roku świadczyć będzie usługi komercyjne w zakresie Konsultacji psychiatrycznej

przez lekarza Łukasza Lentza

Wysłucham Cię

Pierwszym krokiem w kierunku udzielenia pomocy każdemu pacjentowi jest nie tylko uważne wysłuchanie go, ale też zrozumienie. Wyłącznie wtedy można faktycznie zdiagnozować problem i rozpocząć pracę nad jego skutecznym rozwiązaniem. Korzystając z mojej wiedzy, doświadczenia i wsparcia, możecie być Państwo pewni, że do każdej tego typu sprawy podejdę indywidualnie, gwarantując przy tym pełne zaangażowanie.

Nasze spotkania będą rzeczowe, konkretne i nastawione na osiągnięcie rezultatów, które wspólnie określimy. Przez cały czas ich trwania będą Państwo czuć wsparcie, a ja dołożę wszelkich starań, aby za obdarowanie mnie zaufaniem odwdzięczyć się wymierną pomocą.

Serdecznie zachęcam do kontaktu, abyśmy mogli rozpocząć wspólnie proces eliminacji problemu, który aktualnie zaburza spokój i komfort codziennego funkcjonowania.

Pozostaję do Państwa dyspozycji,

Łukasz Lentz

Pacjenci mogą rejestrować się osobiście

w Przychodni przyszpitalnej lub