• 19 MAR 21

Szpitalne Centrum Medyczne w Goleniowie sp. z o.o. podjęło współpracę z dr n. zdr. Magdaleną Ptak

Szpitalne Centrum Medyczne w Goleniowie sp. z o.o. informuje, iż Spółka podjęła współpracę z dr n. zdr. Magdalena Ptak. Fizjoterapeutka dna miednicy od ponad 20 lat, instruktor rekreacji ruchowej. Przygodę z tą wąską specjalizacją rozpoczęła od pracy z pacjentkami w okresie okołoporodowym przygotowując je do porodu w wymiarze szkoły rodzenia. Aktualnie prowadząc własną praktykę stosuje szeroko pojętą fizjoterapię w dysfunkcjach dna miednicy kobiet i mężczyzn. Wieloletni wykładowca akademicki, autorka licznych publikacji naukowych z zakresu fizjoterapii dna miednicy, uczestniczka ponad 40 polskich i zagranicznych kursów tematycznych, stypendystka programów europejskich.