SPIROMETRIA Z KONSULTACJĄ LEKARZA PULMONOLOGA

Wiele osób w Polsce cierpi na choroby układu oddechowego. Choć problem dotyczy 6 milionów Polaków, ponad połowa nie zdaje sobie sprawy z przyczyn nawracających dolegliwości. Tymczasem nieleczona astma i obturacyjna choroba płuc prowadzi w prostej linii do niewydolności oddechowej.

Wychodząc na przeciw potrzebom pacjentów zadeklarowanych do Podstawowej Opieki Zdrowotnej Naszej Spółki, Szpitalne Centrum Medyczne w Goleniowie sp. z o.o. zaprasza na nieodpłatne konsultacje lekarza specjalisty w zakresie pulmonologii wraz z badaniem spirometrycznym. Pacjenci będą mieli okazję sprawdzić wydolność swoich dróg oddechowych, bo spirometria to pomiar oddychania.

Badanie będą przeprowadzane w dniu 19 marca 2018 roku od godz. 10:00 do 13:00 w Przychodni przyszpitalnej. Obowiązuje wcześniejsza rejestracja  pod numerem tel. 914664372.