• 02 CZE 23

Poradnik dla Pacjenta pt. ” Nawigator Pacjenta”

Zachęcamy Państwa do skorzystania z poradnika dla Pacjenta „Nawigator Pacjenta”, który powstał przy współpracy Biura Rzecznika Praw Pacjenta oraz Polskiego Towarzystwa Medycyny Rodzinnej. Poradnik ten w prosty i zrozumiały sposób wyjaśnia skomplikowane kwestie, które często mogą nurtować pacjentów poszukujących pomocy i skutecznego leczenia.

Autorzy na co dzień zajmują się świadczeniem usług w zakresie systemu ochrony zdrowia oraz szeroko rozumianej ochrony praw pacjenta. Ich misją jest propagowanie aktywnego dbania o swoje zdrowie i świadomego uczestnictwa pacjenta w uzyskiwaniu pomocy w ramach systemu ochrony zdrowia. Dzięki temu informacje przekazane w Nawigatorze są źródłem praktycznej wiedzy, przekazanej w bardzo przystępny i zrozumiały sposób, w której każdy z łatwością odnajdzie interesujące go zagadnienie.

Nawigator Pacjenta – poradnik dla Pacjenta
    Plakat 'Nawigator Pacjenta’