• 18 STY 21

Podziękowania dla Laboratorium Kosmetycznego Dr Irena Eris Sp. z o.o.

W imieniu Personelu Szpitalnego Centrum Medycznego w Goleniowie sp. z o.o. składamy serdeczne podziękowania Firmie Laboratorium Kosmetycznego Dr Irena Eris Sp. z o.o. za przekazanie kosmetyków: kremów do rąk, mydła antybakteryjnego, żelu antybakteryjnego, serum do rąk, itp.

Przekazywane przez Państwa dary mają ogromną wartość, ponieważ w nich ukryte jest serce i dobroć, a to oprócz gestu materialnego jest wielkim wsparciem. Każdy otrzymany od Państwa kosmetyk przypomina Zespołowi, że walczą dla innych nie w osamotnieniu, że ich codzienne pełne wyrzeczeń działanie jest doceniane i wspierane przez ludzi.

Dlatego po stokroć dziękujemy Państwu, że chcecie te ciężkie chwile dzielić z Personelem Naszego Szpitala, wspierać Ich i mobilizować do walki!

Dary od Laboratorium Kosmetycznego Dr Irena Eris

Numer telefonu punktu wymazów COVID-19 czynny pn-pt od 8:00 do 15:00: