• 24 KWI 23

  Pakiet tarczyca (TSH, FT3, FT4)

  Cena pakietu po rabacie 70,00 zł

  Pakiet tarczycowy (TSH, FT3, FT4) dedykowany dla kobiet, mężczyzn i dzieci. Stworzony dla osób, które po raz pierwszy wykonują badanie tarczycy, jak i dla stałych pacjentów, którzy okresowo monitorują i kontrolują leczenie  tarczycy.

  Jeśli odczuwasz zmęczenie, senność, osłabienie, zaburzenia koncentracji, niepokój, nerwowość , rozdrażnienie, przybieranie na wadze, chudnięcie, uczucie zimna, zaparcia, obfite miesiączki lub brak miesiączki oraz przyśpieszone tętno, uczucie gorąca, zlewne poty, biegunki wykonaj pakiet tarczycowy.

  Tarczyca – to gruczoł endokrynny, umiejscowiony w przedniej części szyi. Hormony tarczycy regulują pracę praktycznie wszystkich narządów naszego organizmu, wpływają na tempo przemiany materii, ale także od ich działania uzależniony jest prawidłowy rozwój fizyczny i umysłowy.

  PAMIĘTAJ laboratoryjne badania tarczycy wykonujemy w godzinach porannych, na czczo.   TSH do krwi wydzielane jest pulsacyjnie, co oznacza , że w różnych porach dnia mamy różne stężenie hormonu we krwi. W celu prawidłowej interpretacji wyników laboratoryjnych normy i standardy medyczne zostały ustalone dla godzin porannych.

W celu odwołania wizyty POZ prosimy o kontakt pod numerem 512 532 504 lub adres e-mail rezygnacja.wizyty@szpitalgoleniow.pl
Skip to content