Paczki dla Pacjentów

Ze względu na zakaz odwiedzin w szpitalu związany z wystąpieniem pandemii SARS-CoV-2 (COVID-19) przy wejściu głównym szpitala został uruchomiony punkt odbioru paczek dla pacjentów przebywających na oddziałach szpitalnych (Izba przyjęć II – Wejście A). W punkcie tym od poniedziałku do piątku w godzinach 11.00 do 13.00 oraz 17.00 do 18.00 można złożyć paczkę dla osoby bliskiej przebywającej w szpitalu. W soboty i niedziele odbiór paczek następuje w godzinach 13.00 do 15.00.

Paczki dla pacjentów powinny być opisane imieniem i nazwiskiem, oraz nazwą oddziału na którym przebywa pacjent. Prosimy o przekazywanie pacjentom tylko niezbędnych rzeczy np. bielizny osobistej, środków higieny osobistej.

Szpital nie ponosi odpowiedzialności za pozostawione pieniądze oraz rzeczy wartościowe w punkcie odbioru paczek dla pacjentów.