• 12 LIS 14
    Otwarcie przychodni na terenie Szpitalnego Centrum Medycznego w Goleniowie Sp. z o.o.

W dniu 27 października 2014 roku nastąpiło oficjalne zakończenie inwestycji „Przebudowa istniejącej przychodni na terenie Szpitalnego Centrum Medycznego w Goleniowie Sp. z o.o.” Do gruntownie zmodernizowanego miejsca powrócą wkrótce działające w Szpitalnym Centrum Medycznym w Goleniowie Sp .z o.o. poradnie specjalistyczne. W ramach kontraktu z NFZ prowadzone będą usługi z zakresu:

• Podstawowej opieki zdrowotnej,
    • Poradni gastroenterologicznej,
    • Poradni ginekologiczno-położniczej z wyodrębnionym gabinetem diagnostyczno-zabiegowym,
    • Poradni chirurgicznej z wyodrębnionym gabinetem diagnostyczno-zabiegowym,
    • Poradni chirurgicznej urazowo – ortopedycznej z wyodrębnionym gabinetem diagnostyczno-zabiegowym,
    • Poradni neonatologicznej,
    • Gabinetem diagnostyczno – zabiegowym – gabinet szczepień.

Pierwsi pacjenci zostaną przyjęci w nowych gabinetach za kilka tygodni.