• 26 GRU 12
    Oficjalne otwarcie Punktu Rehabilitacji Szpitalnego Centrum Medycznego w Goleniowie sp. z o.o.

W dniu 21 grudnia 2012 r. o godz. 12:00 odbyło się oficjalne otwarcie Punktu Rehabilitacji Szpitalnego Centrum Medycznego w Goleniowie sp. z o.o. mieszczącego się w budynku Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych (przy pływalni Fala) na ulicy Niepodległości 1 w Goleniowie.
    Zaproszeni goście podczas otwarcia mogli zapoznać się z nowoczesnym sprzętem, zakupionym przez Powiat Goleniowski w celu uzyskania wysokich standardów realizowanych świadczeń przez Szpitalne Centrum Medyczne.
    W ramach uzyskanych kontraktów z NFZ od stycznia 2013 roku będzie można korzystać z usług profesjonalnej kadry zatrudnionej w Punkcie Rehabilitacji. Rejestracji można dokonywać pod numerem telefonu 692 370 356. Więcej informacji dostępnych na naszej stronie.