Oferta pracy rozliczenia.

    W związku z  rozwojem nowych obszarów działania Szpitalne Centrum Medyczne w Goleniowie Sp. z o.o. poszukujemy osoby na stanowisko:

    Specjalista ds. rozliczeń i analiz

    Miejsce pracy: Goleniów
    Region: zachodniopomorskie

    Opis stanowiska:

    • monitorowanie bieżącej realizacji umów z NFZ
    • nadzorowanie procesu wprowadzania danych rozliczeniowych i weryfikacja ich poprawności
    • sprawozdawanie wykonanych świadczeń i rozliczenie umów z NFZ
    • generowanie dokumentów księgowych związanych z profilem działu
    • współpraca z innymi działami w celu zapewnienia zgodności dokumentacji i potencjału komórek ze zmieniającymi się przepisami
    • bieżąca aktualizacja danych w profilu świadczeniodawcy na portalach NFZ
    • przygotowywanie ofert do NFZ

    Wymagania:

    • dobra znajomość pakietu programu MS Excel i Word
    • znajomość rynku usług medycznych
    • dodatkowo mile widziane jest doświadczenie we współpracy z NFZ oraz znajomość specyfiki rozliczenia i zawierania umów z NFZ

    Oferujemy:

    • ciekawą, pełną wyzwań pracę
    • duże możliwości rozwoju zawodowego i osobistego
    • samodzielność działania
    • atrakcyjne warunki zatrudnienia

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie do dnia 13 czerwca 2014 roku aktualnego CV i listu motywacyjnego na adres email malepsza@szpitalgoleniow.pl bądź złożenie aktualnego CV i listu motywacyjnego w Sekretariacie Spółki w godzinach od 07:25 do 15:00.
    Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu wyłącznie z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)