• 24 SIE 18

Nowy sprzęt od WOŚP

Oddział Noworodkowy Szpitalnego Centrum Medycznego w Goleniowie sp. z o.o. w dniu

22 sierpnia 2018 roku otrzymał w darze od

Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

sprzęt medyczny w ramach rozdziału środków zebranych podczas 25. Finału WOŚP, któremu przyświecało hasło

Dla ratowania życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorom

Oddział Noworodkowy otrzymał stanowisko do resuscytacji Panda Warmer wyposażone w kardiomonitor oraz nawilżacz.

Wymieniony sprzęt nie tylko podniesie jakość sprawowanej opieki nad pacjentami, ale zapewni małym pacjentom szpitala wyższy poziom bezpieczeństwa.

Serdecznie dziękujemy za zaangażowanie organizatorów, ich pomysłowość i wrażliwość na drugiego człowieka.

Dziękujemy również za hojność i wsparcie wszystkich, którzy wrzucają symboliczne złotówki do puszek.