• 04 MAR 21

Depozyt szpitalny

Drogi Pacjencie,

W przypadku planowanego pobytu w szpitalu, a także w przypadkach nagłych (zabrania przez pogotowie ratunkowe) PROSIMY NIE ZABIERAĆ na oddział rzeczy wartościowych, większych sum pieniędzy oraz dokumentów nie będących dokumentami koniecznymi do przyjęcia na leczenie.

Za rzeczy wartościowe i pieniądze pozostawione przy pacjencie personel oddziału nie ponosi odpowiedzialności!

Jednocześnie informujemy, że w Szpitalnym Centrum Medycznym w Goleniowie sp. z o. o. przy przyjęciu do szpitala (jak i w trakcie pobytu) istnieje możliwość przekazania dokumentów, rzeczy wartościowych oraz pieniędzy do depozytu szpitalnego.

Numer telefonu punktu wymazów COVID-19 czynny pn-pt od 8:00 do 15:00: