Oferta pracy na Kierownika Apteki.

O G Ł O S Z E N I E

Prezes Zarządu Szpitalnego Centrum Medycznego w Goleniowie sp. z o.o. ogłasza konkurs w celu wyłonienia kandydata na stanowisko:

Kierownika Apteki Szpitalnej

W związku z powyższym prosi się zainteresowanych o składanie ofert.

W ofercie należy złożyć następujące dokumenty:

1. podanie o przyjęcie na stanowisko objęte konkursem;

2. dokumenty stwierdzające kwalifikacje zawodowe wymagane do zajmowania danego stanowiska:

1. odpis dyplomu magistra farmacji,

2. udokumentowanie 3-letniego stażu pracy w aptece, w przypadku posiadania specjalizacji z zakresu farmacji aptecznej( odpis specjalizacji) lub udokumentowanie co najmniej 5-letniego stażu pracy w aptece,

3. odpis aktualnego prawa wykonywania zawodu;

1. opisany przez kandydata przebieg pracy zawodowej;

2. inne dokumenty, w szczególności potwierdzając dorobek i kwalifikacje zawodowe kandydata;

3. oświadczenie, że kandydat wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach przeprowadzania postępowania konkursowego na dane stanowisko;

4. opisana przez kandydata koncepcja pracy funkcjonowania apteki w odniesieniu do kontroli zarządczej i warunków ekonomiczno-finansowych.

Wymagania:

Od kandydata oczekuje się rzetelnego wykonywania świadczeń zgodnie z przygotowaniem

zawodowym i obowiązującymi standardami, przy wykorzystaniu sprzętu, aparatury i innych środków oraz materiałów medycznych udostępnionych przez Szpitalne Centrum Medyczne w Goleniowie sp. z o.o.. Szczegółowy zakres czynności określa załącznik nr 1.

Oferujemy:
    • Stabilne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku w oparciu o najwyższe standardy;
    • Atrakcyjne wynagrodzenie.

Oferty należy składać w terminie 10 dni od daty opublikowania ogłoszenia w Sekretariacie lub przesłać na adres email: radon@szpitalgoleniow.pl z dopiskiem „ Konkurs na stanowisko Kierownika Apteki Szpitalnej.”

Zgłoszone oferty zostaną rozpatrzone przez Komisję Konkursową. O terminie konkursu kandydaci zostaną powiadomieni indywidualnie. Wszelkie informacje są udzielane pod numerem telefonu: 914664301.