Nowy sprzęt endoskopowy do wykonywania kolonoskopii.

W dniu 8 maja 2014 roku Szpitalne Centrum Medyczne w Goleniowie Sp. z o.o. otrzymało za kwotę 175 000,00 zł nowoczesny sprzęt endoskopowy do wykonywania kolonoskopii. Jest to sprzęt wysokiej klasy, który wykorzystuje zaawansowaną optykę i posiada najnowsze rozwiązania umożliwiające wykonywanie badań diagnostycznych oraz zabiegów endoskopowych ( np. usuwanie polipów jelita grubego w stanach przed nowotworowych).

Z wymienionych świadczeń korzystać mogą pacjenci posiadający skierowanie w ramach kontraktu z NFZ lub pacjenci w ramach usług komercyjnych. Zakup aparatu zdecydowanie podnosi jakość usług medycznych wykonywanych w Szpitalnym Centrum Medycznym w Goleniowie Sp. z o.o. i daje poczucie bezpieczeństwa zdrowotnego pacjentom ambulatoryjnym jak i hospitalizowanym.